UWAGA! W terminie od 21. 12. 2017 – 1. 1. 2018 nie będziemy wysyłać przesyłek z powodu urlopu pgólnozakładowego. Więcej informacji tu ...

Ostatnie zamówienia wysyłane za zaliczeniem pocztowym przyjęte do 20. 12. 2017 do godziny 14 jeszcze tego dnia odeślemy. Przyjęte zamówienia i płatności przelewem bankowym po tym terminie będą wysyłane od dnia 2. 1. 2018. W okresie zamknięcia wysyłki przyjmujemy zamówienia. Dziękujemy za zrozumienie.

BEZPŁATNA DOSTAWA! Od 14 listopada 2017 r. Oferujemy bezpłatną dostawę, jeśli kupisz za ponad 200 zł.

ULGOVNIK - podkładka miedziana

p02

Nowy produkt

ULGOVNIK - podkładka miedziana Alternatywną metodą może być przykładanie Ulgovnika (miedzianej podkładki) do bolesnych miejsc w dowolnym punkcie ciała. Podkładka pokryta jest tkaniną i uzupełniona gumką i klamerkami, dzięki którym możliwe jest przymocowanie podkładki do ciała.

Kolorowe poduszki projektowe mogą nie pasować do fotografii.

Człowiek - anatomia

Więcej szczegółów

Cena: 54 zł

Więcej informacji

ULGOVNIK - podkładka miedziana. Alternatywną metodą może być przykładanie Ulgovnika (miedzianej podkładki) do bolesnych miejsc w dowolnym miejscu ciała. Podkładka pokryta jest tkaniną i uzupełniona gumką i klamerkami, dzięki którym możliwe jest przymocowanie podkładki do ciała.

Rozmiar: 18 x 9 cm.

Ulgovnik (podkładka miedziana) nie jest przeznaczony dla dzieci oraz osób do lat 18. Przydatność do stosowania, należy zawsze skonsultować się z lekarzem. Nie nadaje się dladzieci poniżej 3 lat. Zawiera małe elementy.

Lecznicze działanie miedzi

Aplikacja

Ulgovnik staraliśmy się umocować w dowolnym miejscu na ciele. Mamy pozytywne doświadczenia własne z zastosowania Ulgovników (elektrod miedzianych) przykładanych punktowo do mięśni, stawów, kręgosłupa, brzucha i podbrzusza, itp. Dotyczy to też bólów menstruacyjnych oraz zapewnia ulgę w chorobach nowotworowych.

Aplikacja - Ulgovnik

Czytaj więcej o ostrogi na pięcie.

Certifikát Ostrogovnik, Stawovnik i Ulgovnik są naszą własnością intelektualną posiadającą świadectwo (Wzór Użytkowy).

Pliki do pobrania

Skład wyrobu - Ulgovnik

Pliki do pobrania (25.79k)

Doświadczenie z wykorzystaniem

    Napisz opinię: ULGOVNIK - podkładka miedziana