ULGOWNIK - podkładka miedziana

p02

Nowy produkt

ULGOWNIK - podkładka miedziana Alternatywną metodą może być przykładanie Ulgownika (miedzianej podkładki) do bolesnych miejsc w dowolnym punkcie ciała. Podkładka pokryta jest tkaniną i uzupełniona gumką i klamerkami, dzięki którym możliwe jest przymocowanie podkładki do ciała.

Kolorowe poduszki projektowe mogą nie pasować do fotografii.

Człowiek - anatomia

Więcej szczegółów

Cena: 60 zł

Więcej informacji

ULGOWNIK - podkładka miedziana. Alternatywną metodą może być przykładanie Ulgownika (miedzianej podkładki) do bolesnych miejsc w dowolnym miejscu ciała. Podkładka pokryta jest tkaniną i uzupełniona gumką i klamerkami, dzięki którym możliwe jest przymocowanie podkładki do ciała.

Rozmiar: 18 x 9 cm.

Ulgownik (podkładka miedziana) nie jest przeznaczony dla dzieci oraz osób do lat 18. Przydatność do stosowania, należy zawsze skonsultować się z lekarzem. Nie nadaje się dladzieci poniżej 3 lat. Zawiera małe elementy.

Lecznicze działanie miedzi

Aplikacja

Ulgownik staraliśmy się umocować w dowolnym miejscu na ciele. Mamy pozytywne doświadczenia własne z zastosowania Ulgowników (elektrod miedzianych) przykładanych punktowo do mięśni, stawów, kręgosłupa, brzucha i podbrzusza, itp. Dotyczy to też bólów menstruacyjnych oraz zapewnia ulgę w chorobach nowotworowych.

Aplikacja - Ulgownik

Czytaj więcej o ostrogi na pięcie.

Certifikát Ostrogownik, Stawownik i Ulgownik są naszą własnością intelektualną posiadającą świadectwo (Wzór Użytkowy).

Pliki do pobrania

Skład wyrobu - Ulgownik

Pliki do pobrania (28.9k)

Doświadczenie z wykorzystaniem

    Napisz opinię: ULGOWNIK - podkładka miedziana