UWAGA! W terminie od 13. 07. 2024 – 21. 07. 2024 nie będziemy wysyłać przesyłek z powodu urlopu pgólnozakładowego. Więcej informacji tu ...

Ostatnie zamówienia wysyłane za zaliczeniem pocztowym przyjęte do 12. 07. 2024 do godziny 07:00 jeszcze tego dnia odeślemy. Przyjęte zamówienia i płatności przelewem bankowym po tym terminie będą wysyłane od dnia 22. 07. 2024. W okresie zamknięcia wysyłki przyjmujemy zamówienia. Dziękujemy za zrozumienie.

ULGOWNIK - podkładka miedziana

p02

Nowy produkt

ULGOWNIK - podkładka miedziana Alternatywną metodą może być przykładanie Ulgownika (miedzianej podkładki) do bolesnych miejsc w dowolnym punkcie ciała. Podkładka pokryta jest tkaniną i uzupełniona gumką i klamerkami, dzięki którym możliwe jest przymocowanie podkładki do ciała.

Kolorowe poduszki projektowe mogą nie pasować do fotografii.

Człowiek - anatomia

Więcej szczegółów

Cena: 81 zł

Więcej informacji

ULGOWNIK - podkładka miedziana. Alternatywną metodą może być przykładanie Ulgownika (miedzianej podkładki) do bolesnych miejsc w dowolnym miejscu ciała. Podkładka pokryta jest tkaniną i uzupełniona gumką i klamerkami, dzięki którym możliwe jest przymocowanie podkładki do ciała.

Rozmiar: 18 x 9 cm.

Ulgownik (podkładka miedziana) nie jest przeznaczony dla dzieci oraz osób do lat 18. Przydatność do stosowania, należy zawsze skonsultować się z lekarzem. Nie nadaje się dladzieci poniżej 3 lat. Zawiera małe elementy.

Lecznicze działanie miedzi

Aplikacja

Ulgownik próbowaliśmy przykładać gdziekolwiek na ciele. Pozytywne doświadczenie mamy z przykładaniem Ulgownika na bolesne miejsca mięśni, stawów, kręgosłupa, brzucha i podbrzusza, np. w razie bólów menstruacyjnych i w celu złagodzenia bólu w przypadku chorób nowotworowych. Jest konieczne bezpośredni kontakt ze skórą w poszkodowanym miejscu. W razie użycia Ulgownika na poszkodowane stawy trzeba zapewnić właśnie ten bezpośredni kontakt między skórą i poszkodowanym stawem. Jednocześnie jest konieczne jego przyłożenie do stawu tak, aby kończyna była w bezruchu i nie zginała się.
Dla uzyskania lepszego efektu jest wskazane dodatkowe umocowanie Ulgownika w poszkodowanym miejscu bandażem. Zalecamy załączając przez okres co najmniej 2 tygodni - 3 miesięcy. Na początku dolegliwości mogą się nasilić, następuje reakcja organizmu, ale po najbliższych dniach dolegliwości powinny ustąpić.

Aplikacja - Ulgownik

Czytaj więcej o ostrogi na pięcie.

Certifikát Ostrogownik, Stawownik i Ulgownik są naszą własnością intelektualną posiadającą świadectwo (Wzór Użytkowy).

Konserwacja (czyszczenie)

Jeśli po tygodniu do 10 dni intensywnego użytkowania pojawi się zielony kolor tkaniny, wskazane jest wyczyszczenie Ostrogownika, Ulgownika łub Stawownika. Aby to zrobić, będziesz potrzebować letniej wody, 1/2 łyżeczki sody oczyszczonej, ew. sól lub mydło rdzeniowe. Najlepiej dla nas działała soda oczyszczona. Urządzenie moczyć w letniej wodzie /nie zostawiać w wodzie/, spryskać sodą i delikatnie pocierać palce. Miedź zaczyna się rozluźniać, co widać po puszczeniu zielonego koloru. Następnie dokładnie wypłucz Ostrogownik, Ulgownik łub Stawownik letnią wodą i pozostaw do wyschnięcia na ostrym słońcu lub na gorącym centralnym ogrzewaniu, najlepiej na chusteczce. Spowoduje to wyczyszczenie tkaniny i miedzi, Ostrogownik, Ulgownik łub Stawownik będzie ponownie gotowe do użytku.

Pliki do pobrania

Skład wyrobu - Ulgownik

Pliki do pobrania (28.9k)

Doświadczenie z wykorzystaniem

    Napisz opinię: ULGOWNIK - podkładka miedziana