ULGOWNIK - podkładka miedziana

p02

Nowy produkt

ULGOWNIK - podkładka miedziana Alternatywną metodą może być przykładanie Ulgownika (miedzianej podkładki) do bolesnych miejsc w dowolnym punkcie ciała. Podkładka pokryta jest tkaniną i uzupełniona gumką i klamerkami, dzięki którym możliwe jest przymocowanie podkładki do ciała.

Kolorowe poduszki projektowe mogą nie pasować do fotografii.

Człowiek - anatomia

Więcej szczegółów

Cena: 81 zł

Więcej informacji

ULGOWNIK - podkładka miedziana. Alternatywną metodą może być przykładanie Ulgownika (miedzianej podkładki) do bolesnych miejsc w dowolnym miejscu ciała. Podkładka pokryta jest tkaniną i uzupełniona gumką i klamerkami, dzięki którym możliwe jest przymocowanie podkładki do ciała.

Rozmiar: 18 x 9 cm.

Ulgownik (podkładka miedziana) nie jest przeznaczony dla dzieci oraz osób do lat 18. Przydatność do stosowania, należy zawsze skonsultować się z lekarzem. Nie nadaje się dladzieci poniżej 3 lat. Zawiera małe elementy.

Lecznicze działanie miedzi

Aplikacja

Ulgownik staraliśmy się umocować w dowolnym miejscu na ciele. Mamy pozytywne doświadczenia własne z zastosowania Ulgowników (elektrod miedzianych) przykładanych punktowo do mięśni, stawów, kręgosłupa, brzucha i podbrzusza, itp. Dotyczy to też bólów menstruacyjnych oraz zapewnia ulgę w chorobach nowotworowych.

Aplikacja - Ulgownik

Czytaj więcej o ostrogi na pięcie.

Certifikát Ostrogownik, Stawownik i Ulgownik są naszą własnością intelektualną posiadającą świadectwo (Wzór Użytkowy).

Konserwacja (czyszczenie)

Jeśli po tygodniu do 10 dni intensywnego użytkowania pojawi się zielony kolor tkaniny, wskazane jest wyczyszczenie Ostrogownika, Ulgownika łub Stawownika . Aby to zrobić, będziesz potrzebować letniej wody, 1/2 łyżeczki sody oczyszczonej, ew. sól lub mydło rdzeniowe. Najlepiej dla nas działała soda oczyszczona. Urządzenie moczyć w letniej wodzie /nie zostawiać w wodzie/, spryskać sodą i delikatnie pocierać palce. Miedź zaczyna się rozluźniać, co widać po puszczeniu zielonego koloru. Następnie dokładnie wypłucz Ostrogownik, Ulgownik łub Stawownik letnią wodą i pozostaw do wyschnięcia na ostrym słońcu lub na gorącym centralnym ogrzewaniu, najlepiej na chusteczce. Spowoduje to wyczyszczenie tkaniny i miedzi, Ostrogownik, Ulgownik łub Stawownik będzie ponownie gotowe do użytku.

Pliki do pobrania

Skład wyrobu - Ulgownik

Pliki do pobrania (28.9k)

Doświadczenie z wykorzystaniem

    Napisz opinię: ULGOWNIK - podkładka miedziana